0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
peilių galąstuvas "any sharp"

Peilių galąstuvas "Any sharp"

Vieneto kaina (vnt.): 3,77 €
Prekės aprašymas

Visi darbai virtuvėje prasideda nuo gero ir patikimo peilio — su gerai pagaląstu peiliu dirbti lengviau, patogiau ir smagiau. Deja, peilių galandimas įprastais galąstuvais nėra pats maloniausias ir saugiausias užsiėmimas, tad šiandien norime pasiūlyti Jums puikų sprendimą, kuris užtikrins, kad Jūsų peiliai visada būtų aštrūs, o darbas virtuvėje vyktų sklandžiai!

Pasinaudoję puikiu  pasiūlymu, įsigysite šį tą, kas žymiai palengvins Jūsų darbą virtuvėje — unikalų peilių galąstuvą „AnySharp“. Lengvo naudojimo peilių galąstuvas leis bet kuriam šeimos nariui saugiai ir be jokių įgūdžių greitai pagaląsti namuose esančius peilius, su kuriais bet kokio produkto pjaustymas eisis lyg per sviestą!

Lengvas, mažas ir nepaprastai naudingas, geriausiu pasaulyje tituluojamas „AnySharp“ peilių galąstuvas ras vietą kiekvienoje virtuvėje! „AnySharp“ galąstuvas pasižymi šiomis savybėmis:
  • lengvai naudojamas;
  • galanda visus peilius (išskyrus keraminius);
  • tinka net ir dantytų duonos peilių galandimui;
  • pasižymi unikaliu galąstuvo sukibimu su paviršiumi;
  • visiškai saugus naudoti;
  • galąstuvas yra mėlynos ir raudonos spalvos.

Kadangi šis galąstuvas turi unikalią tvirtinimo prie paviršių technologiją, Jums nebereikės dviejų rankų galąsti peiliui ir taip apsaugosite savo pirštus. Be to, speciali technologija leis išlaikyti peilių ilgaamžiškumą, o galąstuvu pagaląsite net pačius brangiausius, tačiau jau atšipusius peilius!

Pamirškite varginančią ir dažnai pavojingą ruošą virtuvėje — su naujuoju galąstuvu Jūsų darbas virtuvėje bus žymiai lengvesnis ir efektyvesnis.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote