0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Nugaros laikysenos korektorius-voriukas

Universalus nugaros korektorius- voriukas vaikams ir suaugusiems su 3 magnetais

Kaina: 9,99 €
Prekės aprašymas

Palaikykite taisyklingą laikyseną kasdienėse situacijose, pavyzdžiui, dirbdami priešais kompiuterį ar treniruodamiesi sporto salėje. Korektorių galite naudoti tiek po drabužiais, tiek ant jų.

Patogus ir diskretiškas dizainas Įmontuoti 3 magnetai sumažina nugaros ir kaklo skausmą, neleidžia kūprintis.

Lanksti, aukštos kokybės medžiaga tinka vaikams ir suaugusiems Puikiai tinka naudoti kasdien, jis puikiai tinka po drabužiais, todėl jo neįmanoma pastebėti.

Nugaros skausmas jau yra epidemija - 80% žmonių tai patiria.  Viena iš dažniausių priežasčių yra daug valandų sėdėjimas prie kompiuterio ir dėl to atsirandantys laikysenos defektai - daugiausia vadinamieji „apvali nugara“ ,"kupra". Tai taip pat sukelia daugelį kitų negalavimų, tokių kaip migrena, dusulys ir net negalavimas! Korektoriaus nešiojimas padeda ištaisyti laikysenos defektus Tai numalšina nugaros skausmus

Jame yra reguliuojami „Velcro“ dirželiai, atitinkantys kūno dydį. Korektorius yra diskretiškas, reguliuojamas ir universalus   Vienas dydis tinka visiems. os:

Turėtumėte pradėti naudoti korektorių nuo 2 iki 3 valandų per dieną, lėtai ilgindami nešiojimą iki visos dienos.

Iš elastingos medžiagos pagamintas medicininis tiesintuvas efektyviai traukia pečius atgal ir verčia išlaikyti tiesią kūno laikyseną. Ypač tinka paaugliams, jis veiksmingai ištaiso laikysenos defektus  ir padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną sėdint ir stovint.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote