0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Nugaros ir juosmens masažuoklis Ortheo Diskas

Nugaros masažuoklis Ortheo Diskas

Vieneto kaina (vnt.): 14,99 €
Prekės aprašymas

Nugaros skausmai ir įtempti strėnų raumenys tampa Jūsų kasdienybe? Siūlome veiksmingą sprendimą atsikratyti itin nemalonių skausmo pojūčių. Turite progą įsigyti efektyvų nugaros masažuoklį, kuris leis Jums tinkamai atpalaiduoti įtemptą nugara ir pamiršti apie kasdienius skausmus! Įsigykite efektyvų ir plačiai pasaulyje naudojamą nugaros masažuoklį už itin palankią kainą!

Nuolat dirbant sunkius fizinius darbus ar pastovų sėdimą darbą dienos gale pradedame jausti nemalonų maudimą nugaros apačioje. Tinkamai nepailsėjus ir geriant vaistus nuo skausmo, kurie tik malšina ligos simptomus, pamirštame apie pačią ligos priežastį.

Efektyvusis nugaros masažuoklis dėl savo unikalios formos lengvai prisitaikys prie Jūsų nugaros ir leis laisvai judėti. Net kai jį dėvėsite galėsite dirbti kasdienius darbus ar ilsėtis, o tuo pačiu lepinti savo nugarą atpalaiduojančiu nugaros masažu.

Nugaros masažuoklis:

- visiškai nuslopina arba sumažina nugaros skausmus;
- paprastas naudoti;
- lengvai prisitaikantis prie kiekvieno nugaros;
- galima naudoti tiek ilsintis, tiek darbo metu;
- leis atsisakyti vaistų nuo skausmo.

Masažuoklis savo forma stimuliuoja nugaros raumenis esančius šalia stuburo, o padidėjus šilumos kiekiui nugaros srityje atpalaiduoja raumenis ir sumažina skausmą.

Masažuoklio rinkinį sudaro:

- Ilgoji dalis skirta viršutiniai stuburo daliai. Malšina skausmus krūtinės srityje, kaklo ir pečių skausmus. Šią masažuoklio dalį turite užsidėti taip, kad ji priglustų prie Jūsų nugaros visu savo ilgiu ir prisitaikytų prie jos formos. Suveržkite, kad laikytųsi tvirčiau, tačiau ne per stipriai, kitaip jausite spaudimą ir nepatogumo jausmą.

- Trumpoji dalis skirta malšinti strėnų skausmus. Masažuoklis turi priglusti prie skaudančios apatinės Jūsų nugaros dalies. Apjuoskite masažuokliu juosmenį, kad jaustumėtės patogiai ir užsisekite.

Masažuoklį naudokite po 2 – 3 valandas per dieną. Norint pasiekti norimų rezultatų rekomenduojamas 10 – 20 dienų kursas.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote