0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Vibracinė plokštė 3D, 2x200 W

Vibracinė plokštė 3D, 2x200 W

Kaina: 209,00 €
Prekės aprašymas

Vibracijos platforma yra puikus pasirinkimas žmonėms, kuriems reikia stiprinti raumenis ir ne tik. Aparatas taip pat puikiai tinka žmonėms, sergantiems reumatu ir osteoporoze. Pratimai ant platformos stiprina sausgysles ir raiščius, o vibracija padidina kaulų tankį. Platforma tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Ji turi 5 mokymo programas ir 180 skirtingų greičio lygių, kad atitiktų jūsų individualius poreikius.

Mėgaukites muzika praktikoje
Derinkite malonumą ir naudą - vibruojanti platforma suteikia galimybę klausytis mėgstamos muzikos. Galite lengvai ir greitai prijungti savo telefoną per „Bluetooth“. Pratimų muzika yra puikus būdas paįvairinti savo kasdienes treniruotes ir motyvuoti labiau stengtis ir pan.
Komplekte yra keletas pasipriešinimo juostų, kurios padeda treniruotems igyti daugiau raumenu, padidina kūno šilumą ir padidina riebalu deginimą.

Kad būtų dar daugiau patogumo, komplekte yra nuotolinio valdymo pultas, suteikiantis galimybę belaidį prietaiso valdymą. Su ja jus galite lengvai valdyti platformą treniruočių metu, nesulenkdami prie mygtukų apačioje. Jo forma yra ergonomiška, kad puikiai tilptu i delną.

KAIP Vibracija veikia?
Aparatas stimuliuoja nervų ir raumenų sistemą, naudodamas tam tikro dažnio vibracijas. Pratimai atliekami stovint, pasilenkiant ar palietus konkrečias kūno dalis. Dėl platformos, veikiančios vibracijos, raumenys dirba daug daugiau nei per tradicinę treniruotę, todėl tai yra daug efektyviau, nes raumenys patiria stiprius susitraukimus ir yra įkraunami du kartus - per fizinę veiklą + vibraciją.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Vibracinė plokštė 3D, 2x200 W
209,00 €