0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Vaikiška palapinė, princesės pilis,rožinė

Vaikiška palapinė, rožinė, princesės pilis

Kaina: 24,99 €
Prekės aprašymas

  DIDELIS - namo dydis leidžia jame vienu metu žaisti keliems vaikams arba į vidų padėti daugybę talismanų, pagalvių ar kitų aksesuarų, o tai užtikrina komfortą ir pasitenkinimą naudojimu.

  Traukianti išvaizda - palapinė vizualiai įdomi; jis turi šešiakampę pagrindą, 6 įėjimo angas ir piramidės formos skydelį; žaislui būdinga patraukli išvaizda; rožinė apkalos spalva ir maži balti taškeliai suteikia jai estetinę vertę.Užuolaidos - įėjimai yra padengti permatomomis, lengvomis užuolaidomis, kurios puikiai įsilieja į likusią palapinę; gardinki galima perrišti arba apklijuoti dekoratyvinėmis juostelėmis; su lankeliais naudojamas sprendimas suteikia žavesio ir paįvairina linksmybes.

  LENGVAS MONTAVIMAS - palapinė pasižymi paprastu ir greitu surinkimu; nereikalauja techninės patirties ar papildomų priemonių; lengvas rėmas su „push-fit“ montavimo metodu, leidžia efektyviai ir paprastai atsiskleisti.

     SPECIFIKACIJA

 rausvos spalvos medžiaga: poliesteris, plastikas

 amžius: nuo 3 metų

sertifikatai: CE, EN71

matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 135/135 / 140cm

svoris: 1,67 kg

Vaikų palapinė yra puikus būdas kūrybiškai ir vaizdingai žaisti namuose ir lauke. Tai skatina vaizduotę ir leidžia laiką leisti laimingai vienam arba didesnėje grupėje, neribojant amžiaus.

Audinio palapinė tikrai yra nepakeičiamas palydovas vaikų išdaigų metu. Jis turi šešiakampę pagrindą, 6 įėjimo angas ir piramidės formos skydelį. Žaislui būdinga patraukli išvaizda. Rausva apkalos spalva ir maži, šviesūs taškeliai, be abejo, prideda estetinę vertę. Įėjimai yra padengti permatomomis baltomis užuolaidomis, puikiai įsiliejančiomis su likusia palapine. Gardinas dekoratyvinėmis juostelėmis gali būti įvairiai rišamas arba apklijuojamas. Taikomas sprendimas su lankeliais suteikia žavesio ir paįvairina linksmybes.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote