0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Ultragarsinis radijo veido masažuoklis

Ultragarsinis radijo veido masažuoklis

Kaina: 29,99 €
Prekės aprašymas

DAUGIAFUNKCINIS - unikalus daugiafunkcinis prietaisas, kurio radijo dažnis ir elektrinė raumenų stimuliacija suteikia nepakartojamą poveikį. Jums nebereikia leisti pinigų brangioms procedūroms, kurios pagerins jūsū odos būklę. Mūsų prietaisas veikia pagal penkias pagrindines sveikos ir neskausmingos priežiūros sąvokas. Tai yra: elektrinė raumenų stimuliacija, mezoporacija, elektroporacija, radijo dažnis ir šviesos diodai, skleidžiantys šviesos energiją . Su jo pagalba jūs galite: skatinti kolageno regeneraciją, pagerinti odos tonusą ir paveikti kolageną net giliausiuose odos sluoksniuose, gydyti dėmes, odos spalvą ir spuogus .

VEIKSMINGAS, NETINKAMAS APDOROJIMAS - prietaiso naudojimas jokiu būdu nėra skausmingas mūsų odai, o jo naudojimas turi daug privalumu, ty pašalinti spuogus ir ivairius spalvos pokyčius ar randus, sumažinti raukšles, pamaitinti ir pagerinti odos elastingumą ar atitolinti senėjimo procesą. . Tai taip pat leis jums atlikti procedūras  patogiai namuose  neišleidžiant pinigu brangiose klinikose ar grožio salonuose . Padarykite 10 minučiu seansus 3 kartus per savaitę, kad pagerintumėte odos būklę. Tačiau tvarkingumas yra nepaprastai svarbus!

Daugiafunkcinis prietaisas  yra belaidis. Jis turi ypač efektyvią ličio jonu bateriją, kurią galima ikrauti naudojant sienini ikrovikli arba tiesiai iš USB lizdo . Kai mes ji atjungsime, jis taip pat gali būti naudojamas kaip stovas, kuriame mes idėsime prietaisą. Viskas buvo išlaikyta ryškiomis, subtiliai blizgančiomis spalvomis, kurios tikrai atrodys puikiai bet kuriame vonios kambaryje . Nereikia ieškoti kontakto ir jaudintis del per trumpo laido. Gydymą galite atlikti bet kur!

STYLISH DESIGN - prietaisas buvo sukurtas reikliausiems vartotojams. Specialiai profiliuotos rankenos dėka prietaisas tinka kiekvienai rankai. Jis yra ypač lengvas. Jame yra skystuju kristalu ekranas, kuriame galime pamatyti akumuliatoriaus ikrovos lygi ir prietaiso skleidžiamos šviesos intensyvumą. Po ekranu yra du mygtukai, kurie leidžia valdyti irengini. Sumažintas mygtuku skaičius leidžia juo naudotis nepaprastai lengva.

SPECIFIKACIJA - spalva: balta; irenginio matmenys: 16,5x4,5x3,5cm; pakuotes matmenys: 21,5x15, x9cm; iejimas: DC5V (500mA); Baterijos talpa: 750mAh; Galia: maks. 10W; Ikrovimo laikas: 3,5 valandos; Budejimo laikas: 40 dienu; Laikas: 10 minučiu

SPECIFIKACIJA

 • balta spalva
 • prietaiso matmenys: 16,5x4,5x3,5cm
 • pakuotes matmenys: 21,5x15, x9cm
 • iejimas: DC5V (500mA)
 • Baterijos talpa: 750mAh
 • Galia: maks. 10W
 • Ikrovimo laikas: 3,5 valandos
 • Budejimo laikas: 40 dienu
 • Laikas: 10 minučiu

ISKAITANT:

 • ikrovimo stovas
 • USB ikrovimo laidas
 • daugiafunkcis veidas


Laikui bėgant, oda gali susiraukšlėti, pakeisti spalvą ir suglebti. Taip yra dėl saulės spinduliu poveikio odai, naturalaus senėjimo, spuogu ir genetiniu sąlygu. Tokie produktai kaip serumas, losjonai ir drėkinamosios medžiagos veikia odos paviršiu, tačiau paprastai giliai i odą neprasiskverbia ir gilesniuose odos sluoksniuose nedaro itakos kolagenui. Ši nuostabi kosmetikos priemone, turinti radijo dažni (RF) ir elektrinę raumenu stimuliaciją (EMS), suteikia unikalu, gilesni ir stimuliuojančią poveiki: kolageno regeneracijai, odos itempimui, odos tonuso pagerinimui ir bendrosios odos išvaizdos pagerinimui.

Priemone pašalins brangiu ir kartais skausmingu procedūrų, skirtu kolagenui tiekti i gilesnius odos sluoksnius, poreiki. Prietaisas veikia pagal penkias pagrindines sveikos, neskausmingos odos priežiūros koncepcijas. Tai yra: elektrinė raumenu stimuliacija, mezoporacija, elektroporacija, radijo dažnis ir šviesos diodai, skleidžiantys šviesos energiją.

Šis irenginys skirtas jums, jei:

 • turite raukšles
 • veido oda yra lanksti
 • turite odos, kurią pažeidė saulės spinduliai
 • turite odą, linkusią į spuogus
 • turite odos hiperpigmentaciją
 • norite išvengti žalos odai
 • norite užkirsti kelią pigmentacijai


Mūsų prietaiso pagalba galite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Elektrinė raumenu stimuliacija (EMS) - naudojama aktyvuoti cinką odoje, skatinant atjaunejimą per kolageno gamybą, siekiant pagerinti odos elastingumą, išlyginti raukšles ir palikti lygią bei sveiką odą.
 2. Mezoporacija - buvo sukurta reaguojant i tendenciją invazini gydymą pakeisti adatomis. Tai neskausmingas, modernus metodas, tapęs adatos mezoterapijos alternatyva. Igalina aktyvius preparatus patekti giliai i odą. Tai yra alternatyva tradiciniams adatos mezoterapijos metodams. Suteikiant tuos pačius efektus.
 3. Elektroporacija - tai modernus metodas, palaikantis daleliu isiskverbimą į ląstelę. Elektriniu impulsu pagalba jus galite trumpam dezorganizuoti lipidus ir sukurti kanalus ląsteles membranoje. Elektroporacija yra priemone kolageno ir hialurono rugšties transportavimui giliau i odą.
 4. Radijo dažnis (FW) - laikomas viena iš efektyviausiu kovos su senėjimo požymiais ir riebalu mažinimo formomis. Jis yra neinvazinis, pagristas radijo dažnio elektromagnetinės radiacijos, kurią sukuria kintamoji srovė, veikimu. Radijo bangos sukelia šilumini efektą audinyje. Šiluma padidina kraujotaką, kurios dėka oda deguonimi prisotinama ir maitinama. Tai stimuliuoja fibroplastus gaminti kolageną ir elastiną.
 5. LED lemputė - naudojama neskausmingai priežiūros procedūrai, kuri nusausina odą padidindama kolageno gamybą ir gydo nuo lengvu iki vidutinio sunkumo spuogu. Tai veikia siunčiant energiją gaminančius šviesos paketus i gilesnius odos sluoksnius. LED procedūros gali sumažinti smulkiu liniju ir raukšliu susidarymą, išgydyti saulės žalą ir strijas ir sumažinti paraudimą po agresyvesniu lazerio procedūrų.

Skystųjų kristalų ekranas

Irenginyje yra ekranas, kuriame galime pamatyti jo ikrovos lygi ir galią, su kuria jis veikia. Po juo yra du mygtukai. POWER naudojamas prietaiso ijungimui / išjungimui ir galios nustatymui, o LED SEL - prietaiso darbo režimui pakeisti.

Raudonas šviesos diodas

- galite naudoti ją raukšlėtos odos priežiūrai. Jo dėka jūsų oda atsinaujins ir taps elastinga.

Žalia lemputė

- su juo galite panaikinti tamsias dėmeles ir spalvos pasikeitimą odoje, taip pat pašalinsite per didelę melanino gamybą.

Mėlynas šviesos diodas

- jis naudojamas spuogams gydyti.

Geltonas šviesos diodas

- yra švelnesnis pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo tamsiu dėmių ir spalvos pokyčiu ant šviesios odos.

Violetinė lemputė

- derina spuogu gydymą ir spalvos pokyčiu terapijos mažinimą.

Mirksi violetinė lemputė

- palaiko odos priežiūros priemoniu isiskverbimą.


Metalinė galvutė su LED paviršiumi

Dėl specialius profiliuotos galvutės su LED skydeliu ir išsikišimais, procedūra bus maloni odai ir visiškai neskausminga. Prisiminti! Norint gauti norimus rezultatus, prietaiso galvutė turi būti visiškai liečiama su oda.

Norint tinkamai naudoti prietaisą, jums reikia gelio, kuris yra pagrindas tarp fotoaparato ir odos.Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote