0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Reabilitacinis, sulankstomas mini dviratis treniruoklis

Reabilitacinis, sulankstomas mini dviratis treniruoklis

Kaina: 29,99 €
Prekės aprašymas

   Mažas ir paprastas treniruoklis, leidžiantis jums treniruoti rankas ir kojas. Jį galite ne tik minti kojomis, bet ir treniruoti rankas, pečius ir viršutinę nugaros dalį. Kompiuteris su vientu mygtuku patiekia šiuos rodmenis: sudegintų kalorijų kiekį, bendrą apsisukimų kiekį, apsisukimus per minutę arba treniruotės laiką. Minti galite tiek į priekį, tiek atgal – tai padės jums įdarbinti skirtingas raumenų grupes. Minimo kryptis neturi įtakos treniruotės duomenims.

 Puikiai tinka žmonėms, gyvenantiems sėslų gyvenimo būdą, pavyzdžiui, prie stalo, ir senyvo amžiaus žmonėms su judėjimo negalia . Dviratis taip pat puikiai tinka nėščioms moterims , ypač paskutiniais mėnesiais. Dėl savo funkcionalumo juo gali naudotis ir žmonės su ribotu mobilumu,prasta pusiausvyra ar turintiems problemų sukeltų sėdimo gyvenimo būdo.

 Dviratis yra sulankstomas, galite sulankstyti jį ir išskleisti jį 2 žingsniais. Tiesiog patraukite žiedą ant kojos, kad sujungtumėte rėmą, tada nuimkite kojas, kol jos spragtelės. Dėl sulankstymo funkcijos jis užima dar mažiau vietos; galite laikyti beveik bet kur, jis gali lengvai tilpti, pavyzdžiui, į spintelę .

LCD KOMPIUTERIS - treniruoklyje yra kompiuteris, matuojantis reikiamą informaciją, t.y. bendrą treniruotės laiką, bendrą nuvažiuotą atstumą, bendrą judėjimo trukmę treniruotės metu, bendrą judėjimo laiką per visas sesijas (vertė iš naujo nustatoma pakeitus bateriją) ir sudegintų kalorijų skaičių . Skaitiklis leidžia visiškai kontroliuoti treniruotes, taip pat stebėti pažangą nuo treniruotės iki treniruotės.

DAUG NAUDOS - naudojimasis dviračiu duoda daug privalumų. Tai apsaugo nuo raumenų atrofijos, pagerina kraujotakos ir kvėpavimo sistemos efektyvumą, palaiko kraujo tiekimą galūnėms arterinėje, veninėje ir limfinėje kraujotakoje. Rotorius taip pat padės sumažinti spazmus, palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemą, sumažinti traumų riziką ir padėti kovojant su antsvoriu . Po stabilizatoriais jis turi neslystančias pagalvėles, užtikrinančias puikų sukibimą tiek naudojant kojas, tiek rankas. Pratimo metu jis nejudės net ant slidžių plokščių ar stalo. Be to, abu pedalai taip pat turi neslidžią konstrukciją, kuri garantuoja patogų naudojimą .

SPECIFIKACIJA

maitinimo šaltinis: 1x LR 44 (komplekte)

veiksmas: dvipusis

varžos reguliavimas: rankinis

varža: magnetinė;

maksimalus vartotojo svoris: 100kg

matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 32,5 / 40 / 16cm

svoris: 2,4 kg

svoris su pakuote: 2,67 kg


Jei treniruojate kojas, atsisėskite ant tinkamo aukščio kėdės. Rekomenduojama, kad kampas tarp šlaunies ir blauzdos būtų mažesnis nei 120 laipsnių, kitaip dviratis gali judėti į priekį.


Dabar galite sportuoti neišeidami iš namų, o naujasis įrenginys tiks praktiškai bet kur. Funkcinis rotorius veiks bet kokiomis sąlygomis. Galite derinti verslą su malonumu - pasiimkite mėgstamą knygą / įjunkite mėgstamą serialą / darbą ir kartu važiuokite dviračiu!KOMPIUTERIS

Treneris turi borto kompiuterį, kuris matuoja reikalingą informaciją, pvz .:


CNT - atliktų ciklų skaičius


TIME - treniruotės trukmė


CAL - sudegintos kalorijos


RPM - apsisukimai per minutę


SCAN - automatinis visų verčių rodymas


Tai leidžia visiškai kontroliuoti mokymą. Dviratis leidžia važiuoti pirmyn ir atgal - neatsižvelgiant į pedalų kryptį, matuojamos treniruočių vertės.


LYGUS ATSPARUMO REGULIAVIMAS

Dviratis turi pasipriešinimo reguliavimo funkciją, jis yra viršutinėje dalyje, todėl jį galime lengvai pakeisti net treniruotės metu.


Rotorius skirtas žmonėms, kuriems reikalinga reabilitacija, taip pat tiems, kuriems yra viršutinės ir apatinės galūnių funkcijos sutrikimai. Dviračio naudojimas apsaugo nuo raumenų atrofijos.


Dviratis yra produktas, skirtas žmonėms kiekviename amžiuje

Prietaisas neapsunkina sąnarių ar kūno, todėl juo gali naudotis tiek jauni, tiek pagyvenę žmonės. Puikiai tinka žmonėms, turintiems sėslų gyvenimo būdą, pavyzdžiui, prie stalo, ir pagyvenusiems žmonėms su judėjimo negalia. Dviratis taip pat puikiai tinka nėščioms moterims, ypač pastaraisiais mėnesiais.


Rotorius yra geras sprendimas kovojant su riebaliniu audiniu, jis taip pat palaiko kraujotakos sistemos funkcionavimą. Reguliarus fizinis aktyvumas padeda ilgiau išlaikyti visas jėgas, sumažina traumų riziką, taip pat stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą.


REGULIUOJAMOS RANKENOS

Ergonomiški neslystančios struktūros pedalai turi puikų sukibimą tiek naudojant kojas, tiek rankas.


Pedalai turi 2 reguliavimo pakopas, leidžiančias patogiai naudoti gaminį ir individualiai pritaikyti asmeniui.Dviračio naudojimo pranašumai

pratimus galima atlikti sėdint, dirbant rankomis ar kojomis - todėl jūs taip pat galite sportuoti neįgaliųjų vežimėlyje

apsaugo nuo raumenų atrofijos

pagerinti kraujotakos ir kvėpavimo sistemos efektyvumą

palaiko galūnių kraujo tiekimą arterinėje, veninėje ir limfinėje kraujotakoje

padės sumažinti spazmus

padeda kovojant su antsvoriu

sumažina traumų riziką

stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote