0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Magnetinių blakstienų rinkinys su priedais

Magnetinių blakstienų rinkinys su priedais

Kaina: 14,99 €
Prekės aprašymas

Naudojimas: Pinceto ir šepetėlio pagalba uždėkite magnetines blakstienas ant sausų ir švarių blakstienų. Jeigu reikia, sureguliuokite.

Išbandykite magnetines dirbtines blakstienas, kurios suteikia natūralų efektą ir daug lengvesni ir saugesnį pritaikymo būdą.

Savybės:

  • Blakstienas pritaikysite vos per kelias sekundes be jokių klijų;
  • Itin lengvi, neapsunkina akių voko;
  • Magnetinė unikali technologija;
  • Nepažeidžia natūralių blakstienų;
  • Pakuotėje 4 poros blakstienų, veidrodėlis, šepetėlis ir pincetas.
  • Natūrali  išvaizda - blakstienos pagamintos iš aukštos kokybes sintetiniu šereliu. Jie tankūs ir puikiai atrodo . Jie prideda natūralumo blakstienu apimtims ir padaro nuostabią išvaizdą . Jie nesunaikina naturaliu. Nėra kliju, kurie ištrauktų naturalias blakstienas, o užtepimas nenuplautų  net ploniausių plaukų. Blakstienos prilimpa prie magnetukų ir neprilimpa prie naturalių blakstienų.
  • Greitas pritaikymas - pakanka dvieju paprastu žingsniu, o blakstienos atrodys kaip apsilankius profesionaliame grožio salone. Tiesiog uždėkite juosteles ant komplekte esančių magnetiniu pincetu, magnetai privers magnetines blakstienas susijungti, uždarydami natūralias blakstienas viduje. Programa nereikalauja kliju ar specialiu kosmetikos įgūdžių - galite jas užklijuoti tiesiog per kelias sekundes. Taip pat galite juos supjaustyti tinkamo ilgio.
  • Pakartotinis naudojimas - viskas, ko jums reikia, norint švelniai atskirti dirbtiniu blakstienu magnetus, galesite sekmingai juos pakartotinai naudoti. Tai yra priedas, kuri galite dėvėti tiek švenčiu dienomis, tiek kiekvieną dieną. Blakstienos yra elegantiškame futliare, kuris palengvins jų laikymą - blakstienos visada bus savo vietose, be to, yra veidrodis, kurį taip pat galima naudoti blakstienoms tepti, pvz., kelionėje. Dėklas yra kompaktiško dydžio, todel lengvai tilps i moters rankinę.
  • Šepetelis - puikiai atskiria blakstienas, jis puikiai tinka kasdienės priežiūros metu. Didelis mažyčiu šerelių skaičius reiškia, kad kiekviena blakstiena bus šukuojama, atskirai nuo kitų ir išdėstyta tinkamoje padėtyje, kurios dėka akių sritis atrodys nepaprastai patraukliai.
  •  tipas: sintetinis;  blakstienu spalva: juoda; blakstienu ilgis: nuo 7 iki 13 mm; blakstienu juostelės ilgis: 3cm; pinceto ilgis: 11 cm; šepetėlio ilgis: 10 cm; svoris: 0,1 kg.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote