0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Išmanusis laikrodis "Smartwatch"

Išmanusis laikrodis "Smartwatch"

Kaina: 14,99 €
Prekės aprašymas

Mūsų intelektualus laikrodis yra modernaus dizaino ir daugiafunkciškumo derinys. Nustebsite, kaip lengva naudotis ir kiek jums reikia ivairiu funkcijų. Jis labai pravers tiek  sportuojant , tiek  kasdieninėje veikloje. Pagrindiniai jo pranašumai yra šie:

Suderinamumas su „Android“ ir „iOS“; Jutiklinis valdymas; 1,3 coliu OLED ekranas; gaunamo skambučio numerio ar pavadinimo rodymas; SMS teksto rodymas; „Bluetooth“ versija 4.0; ilgas atstumas „Bluetooth“ ryšiui iki 5–10 m; ikrovimas per USB kištuką pasleptas po diržu; 80 mAh baterija; ilgai veikiantis laikas 2–4 dienos; imontuotas pulsometras ir pulso oksimetras; matuojamas kraujospūdis ir mažas svoris tik 120 g.

Papildoma nauda yra 5 sporto režimu pasirinkimas: žingsniai, badmintonas, važiavimas dviračiu, laipiojimas ir bėgimas. Nustebsite, kaip lengva naudotis ir kiek jums reikia ivairių funkcijų. 

Aukštos kokybės OLED ekrane rodomi visi pagrindiniai parametrai, ty: data, laikas, žingsnio matuoklio atlikti veiksmai, savaitės diena. Apie telefono skambuti, SMS ir MMS ivesti bei komunikatoriaus veiklą. Suderinamumas su „Android“ ir „iOS“; Jutiklinis valdymas; 1,3 coliu OLED ekranas; gaunamo skambučio numerio ar pavadinimo rodymas; SMS teksto rodymas; „Bluetooth“ versija 4.0; ilgas nuotolis „Bluetooth“ ryšiui iki 5–10 m; ikrovimas per USB kištuką pasleptas po diržu; 80 mAh baterija; ilgai veikiantis laikas 2–4 dienos; imontuotas pulso ir pulso oksimetras; matuojamas kraujospudis ir mažas svoris tik 120 g.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Išmanusis laikrodis "Smartwatch"
14,99 €