0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
elektrinis paspirtukas sulankstomas 250W

elektrinis paspirtukas sulankstomas 250W

Kaina: 220,00 €
Prekės aprašymas

  Elektrinis paspirtukas yra ypač madinga ir moderni transporto priemonė. Tai puiki alternatyva viešajam transportui ar automobiliui. Tai suteikia galimybę greitai judeti, išvengiant kamščiu ir grustu gatviu. Mūsų unikalus elektrinis paspirtukas pasižymi paprastumu ir minimalistiniu dizainu. Kiekviena dalis ir aksesuarai yra gerai apgalvoti ir daro itaką naudojimo paprastumui. Jis turi stiprią, stabilią strukturą: ilgą, tvirtą vairą ir padangas, atsparias pradurimui ir ipjovimams. Irengtas dviem amortizatoriais - gale ir priekyje - tai padarys važiavimą patogesni, o paspirtuko tarnavimo laikas bus ilgesnis.

Motoroleris išvystys greiti iki 25 km / h ir gali iveikti 20 km atstumą. Del kompaktiško dydžio ji galite pasiimti su savimi bet kur - i kelionę, i darbą ar šeimos atostogas. Jis neužima daug vietos, todel lengvai telpa bagažineje, autobuse ar lifte.

Kai pasieksite savo tikslą, galesite sulankstyti motoroleri ir patogiai nešiotis, pavyzdžiui, automobilyje. Bendras irangos svoris yra tik 13 kg.

Noredami užtikrinti paspirtuko naudotoju saugumą, paspirtukas turi imontuotus galinius ir priekinius žibintus, kurie ji aiškiai mato kitiems eismo dalyviams. Motorolerio stabdis turi mechanini stabdi - ant prietaiso galinio rato. Tai daro kelionę daug saugesnę. Kad važiavimas elektriniu paspirtuku butu dar saugesnis, platforma ir vairo rankenos yra pagamintos iš specialios neslystančios medžiagos, kuri neabejotinai padaro transporto priemones valdymą patogesnę.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote