0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Didelis piešimo ir kūrybos rinkinys (288 dalys)

Super Mega piešimo rinkinys

Kaina: 24,99 €
Prekės aprašymas

Didžiulis piešimo ir kūrybos rinkinys yra puikus būdas pradėti meninius nuotykius tiek megėjams, tiek patyrusiems menininkams. Komplektas yra funkcionalus ir susideda iš viso 258 dalių ir praktinio dėklo. Elementų įvairovė leidžia praktiškai panaudoti ir įgyvendinti įvairias kūrybines idėjas.

Turedami didžiulį 72 pieštukų, 96 rašiklių, 60 aliejinių pastelių, 18 akvarelių, 3 rašiklių, 3 šepetėlių, 3 šepetėlių su vandens talpykla, galąstuvu ir 2 guminių trintukų pasirinkimą, galime lengvai sukurti  kūrybingiausius ir originaliausius darbus. Indai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir turi didelę, patrauklią spalvų paletę.

Visi daiktai yra lagamine, todėl visą turinį yra lengva ir patogu gabenti. Be to, jis turi rankeną patogiam nešiojimui. Uždarytas lagaminas yra tvirtai uždaromas ir niekas neiškrinta ar pasimeta. Atskiri skyriai leidžia lengvai ir greitai pasiekti reikalingus daiktus ir užtikrina saugumą bei tvarką lagamine.

Platus pasirinkimas neabejotinai paveiks kiekvieno vartotojo pasitenkinimą ir leis ji naudoti ilgą laiką. Baigę originalius priedus, galite sėkmingai užpildyti dėklą savo naujais priedais. Produktas vienodai tinkamas vyresnio amžiaus ir jaunesniems žmonėms, nepriklausomai nuo lyties. Komplektą rekomenduojama naudoti namuose, taip pat mokyklose, kuriose rengiamos piešimo pamokos. Tvirtas ir universalus mega piešinimo rinkinys daugeliu atveju puikiai tiks kaip dovana ir tikrai pradžiugins gaveją.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote