0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Daugiafunkcinė atsispaudimų lenta "Push-up 25in1"

Daugiafunkcinė atsispaudimų lenta "Push-up 25in1"

Kaina: 19,99 €
Prekės aprašymas


 Funkcionaliausias rinkinys su  25 skirtingais rankenų ir linijų nustatymais leidžia mankštos metu dirbti su daugeliu raumenų grupių.

 4 galimų atraminių padėčių spalvos nurodo labiausiai įsitraukusią raumenų grupę: žalia nugarai, mėlyna pečiams, geltona tricepsui ir raudona krūtinei.

4 skirtingos spalvos ant lentos parodo, kurias raumenų grupes treniruojate

   Geltonos linijos: formuoja trapecijos formos raumenis ir suteikia daug efektyvių padėčių bei kampų nugaros raumenims lavinti.

   Žalios linijos: formuoja tricepso raumenis ir suteikia daug efektyvių padėčių bei kampų, kad treniruotų peptidinius tricepso raumenis.

   Raudonos linijos: suformuoja viršutinius raumenis ir suteikia daug efektyvių padėčių bei kampų peties ir krūtinės raumenims lavinti

   Mėlynos linijos: formuoja viršutinių galūnių raumenis ir suteikia daug efektyvių krūtinės raumenų lavinimo padėčių ir kampų.

  Sporto gumos: formuoja apatinių galūnių ir sėdmenų raumenis

  Push-up rankenos leidžia treniruoti visus viršutinius raumenis, reguliuojant rankenų kampą ir padėtį. Lenta su savo kūno svoriu leidžia jums treniruoti viršutinių galūnių ir liemens raumenis, o elastingų gumų dėka jūs taip pat pasirūpinsite savo sėdmenimis ir kojomis.

  Didžiausi "Push up "lentos privalumai- įvairūs palaikymo nustatymai, norint mankštinti konkrečias raumenų grupes; deginate kalorijas ir kaupiate jėgas naujoviškos sistemos dėka; maksimaliai padidinate atskirų kūno dalių bendrą jėgą ir ištvermę.

 Treniruokilis pagamintas iš  perdirbto plastiko;

lentos matmenys (aukštis / plotis / gylis): 10 / 64,5 / 19,5 cm; svoris: 1,15 kg; svoris pakuotėje: 1,30 kg

 Komplektą sudaro :

treniruočių lenta, 2 atsispaudimų rankenos ,2 fitneso gumos, 8 neslidžios gumos

Mūsų lenta leidžia mankštinti viso kūno raumenis, kad ir kur būtumėte. Sulankstoma sistema leidžia ją praktikuoti ne tik namuose, bet ir patogiai nunešti ją visur, kur einate, pvz., Atostogauti, į viešbutį, mokyklą ar darbą. Lenta su mankštos rankenomis yra puikus prietaisas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vartotojams. Tai leidžia treniruoti pasirinktas raumenų grupes, reguliuojant rankenų kampą ir padėtį. Naudodamasis savo kūno svoriu, jis leidžia treniruoti viršutinių galūnių ir liemens raumenis, o dėka lanksčių gumų, kurios yra komplekte, taip pat pasirūpinsite savo sėdmenimis ir kojomis.

Nepamainomas treniruočių rinkinys tiek pradedantiesiems, tiek  ir pažengusiems vartotojams !!! Nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Taip pat idealiai tinka reabilitacijai, gimnastikai ir korekciniams pratimams atlikti.Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote