0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Belaidis rankinis automobilinis dulkių siurblys 120W

Dulkių siurblys

Vieneto kaina (1): 30,00 €
Pakuotėje (1):6
Prekės aprašymas

Belaidis rankinis automobilinis dulkių siurblys 120W

✅ SPECIFIKACIJA

  • Tipas: cikloninis – be maišelio
  • Galia: 120W
  • Maitinimas: USB
  • Greitis: 29000-31000rpm
  • Baterija: 2000 mAh
  • Matmenys (ilgis/aukštis): 35/11cm
  • Laido ilgis: 100 cm
  • Komplekto svoris: 0,5 kg
  • Svoris su pakuote: 0,7 kg

 

✅ SAVYBĖS:

VIENA DIDŽIAUSIŲ GALIŲ RINKOJE - dulkių siurblys turi iki 120W galią! Tokia didžiulė galia mažame įrenginyje, gaminiui taip pat nereikia prijungti prie maitinimo šaltinio. Turi įmontuotą akumuliatorių, kurio pakanka visam automobiliui išvalyti! Nereikia tvarkytis su susivėlusiais laidais ir svarstyti, ar užtenka išvalyti bagažinę. MŪSŲ modelis yra belaidis ir juo itin malonu naudotis.

⭐PRIEDAI ĮSKAIČIUOTI - komplekte yra itin praktiškų patarimų rinkinys, t.y.: šepetys (leis nuvalyti įbrėžimams jautrias vietas, pvz., kabinos elementus),  siauras ir platus perdanga su plyšiais (ypač tinka sunkiai įveikiamoms -pasiekiamas vietas, pvz., tarp sėdynių) ir lankstų vamzdį (jis padidins atstumą ir leis patekti į sunkiausiai pasiekiamas vietas).

⭐ DĖKLAS - praktiškas dėklas su rankena leis patogiai laikyti ir transportuoti dulkių siurblį su visais komplekte esančiais priedais. Nereikia jaudintis dėl arbatpinigių praradimo, ypač laikant rinkinį automobilyje.

BELAIKINIS AUTOMOBILIŲ DULKUMINIŲ SIURBIŲ RINKINYS Skirtingos markės
DVIGUBAS FILTRACIJOS SISTEMA - viduje esantis HEPA filtras neleidžia išpūsti smulkiausių dulkių, dezinfekuoja pro jas praeinantį orą ir papildomai apsaugo įrenginio variklį nuo pažeidimų. Dėl filtro naudojimo dulkių siurblys nepraranda savo galios, o jo siurbimo galia yra pastovi visą laiką. Jį galima lengvai nuimti ir nuplauti po tekančiu vandeniu.

MALINGAS BELAIDĖS AUTOMOBILIŲ DULKUMINIS VALYTUVAS

Puikus įtaisas žmonėms, kurie vertina tvarką automobilyje, ypač kai juos lydi vaikai ar augintiniai. Apsilankymas plovykloje dažnai asocijuojasi su ilgomis eilėmis, išlaidomis ir nešvariu dulkių siurbliu, kuriuo žmonės siurbdavo savo automobilius. Jame esančios sofos valymas tokiu dulkių siurbliu yra nehigieniškas ir palieka daug bakterijų, todėl nešiojamasis dulkių siurblys yra tobulas sprendimas.

BELAIDINĖS AUTOMOBILIŲ DULKUMINIŲ VALYTUVŲ RINKINYS Gaminio plotis 11 cm

BELAIDINIS AUTOMOBILIŲ DULKIŲ SIURBĖLIŲ RINKINYS HEPA filtras

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote