0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Belaidė , plaukų,barzdos kirpimo mašinėlė , GP-8188

Kaina: 19,99 €
Prekės aprašymas

  PLATUS NAUDOJIMAS - plaukų kirpimo mašina naudojama kirpti ir modeliuoti plaukus, barzdą ir ūsus, skusti barzdas ir ūsus, taip pat tiesinti antakius ar kirpti nosies ar ausies plaukus.

  DAUG ELEMENTŲ - kirpimo mašinoje yra 8 priedai. Su nosies antgaliu ir skutimosi priedu, taip pat 5 kreipiamosiomis šukomis, įkrovimo kabeliu, stovu, tepimo alyva ir valymo šepetėliu.

   ĮVAIRŪS KIRPIMO ILGIAI - , dėka keičiamų elementų, plaukų kirpimo mašina suteikia įvairaus ilgio kirpimus ir bet kokiu būdu modeliuoja barzdą.

  GREITAS ĮKROVIMO LAIKAS - kirpimo mašinėlė, prijungus ją prie elektros tinklo, įkraunama 5 valandas, po to ji yra visiškai paruošta naudoti. Prietaiso veikimo laikas po įkrovimo yra 60 minučių.

  SPECIFIKACIJA - greitas įkrovimas: 5 val .; darbo laikas iki 60 minučių; matmenys: 16/4 / 2,5 cm; svoris: 0,134 kg; svoris pakuotėje: 0,519 kg.

   ĮSKAITANT:

plaukų kirpimo mašina,barzdos kirpimo mašina,ūsų tvirtinimas, nosies ir ausų trimeris,skutimosi priedas 5 kreipiamosios šukos,stovėti,įkrovimo laidas, valymo šepetėlis, lubrikantas, dėžutė su instrukcijomis

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote