0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
3D garbanų formavimo žnyplės

3D garbanų formavimo žnyplės

Kaina: 19,99 €
Prekės aprašymas

  Mūsų plaukų formavimo žnyplės yra pagamintos iš aliuminio lydinio ir naudoja turmalino keramikos technologiją, kuri gali išskirti didelį kiekį neigiamų jonų ir padėti sumažinti plaukų pažeidimus, statinę elektrą ir šerpetojimą. Plaukų suktukai su 3 cilindrais padaro plaukus sveikesnius ir natūralesnius, o jų forma - patvaresnė.

TAIKOMA VISŲ TIPŲ PLAUKAMS Nesvarbu, ar turite trumpus, ar ilgus, storus ar švelnius plaukus; 3 cilindrų suktukas veikia kaip magija. Puikiai tinka profesionaliam plaukų bangos formavimui / garbanojimui. 

  ⚠⚠Pastaba: naudodami šį produktą, tiesiog palaukite, kol įtvaras sušils, ir padėkite plaukus 5-6 sekundėms, kad susidarytų garbanos. Nepalikite plaukų prietaise ilgiau nei 30 sekundžių.

Temperatūros valdymo technologija: Su vienu jungikliu ir 2 režimais (170 laipsnių C ir 220 laipsnių C) reguliuojama temperatūra, saugiau naudoti
Greito šildymo įranga:  sušyla,  per 30 sekundžių 
Anti-statinis neigiamų jonų poveikis sumažina trintį plauko paviršiuje ir veikia raminančiai. Be to, jonai sustiprina plaukų žvilgesį, suteikia jiems minkštumo, o plaukus formuoti tampa dar lengviau. Taip formuodami plaukus tuo pačiu juos puoselėsite.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

3D garbanų formavimo žnyplės
19,99 €