0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Kenoki Detox Gold (20vnt)

Kenoki Detox Gold (20vnt)-nauja pagerinta formulė

Kaina: 4,99 €
Prekės aprašymas

    Nauja pagerinta formulė- Kenoki Detox Gold

Turbūt žinote, kad ant pėdų išsidėstę daugiau nei 60 aktyvių taškų ir refleksinių zonų, kurios yra susijusios su daugeliu vidaus organų. Taigi per pėdas galima puikiai pašalinti organizme susikaupusius toksinus ir atkurti fizinę bei dvasinę kūno pusiausvyrą.

Šie pleistrai - tai paprasta ir visiškai saugi organizmą valanti priemonė, kuri stimuliuoja paduose esančius refleksinius taškus ir per pėdų odą absorbuoja toksinus. Tokį poveikį lemia natūralių ingredientų absorbcinės savybės. Mineralai veikia kaip infraraudonieji spinduliai — per taškus pėdose pamažu ištraukiami susikaupę drėgni toksinai. Detoksikacijos procesągalite stebėti patys — jį parodo kintanti pleistro spalva.Reguliariai naudojami KENOKI pleistrai suteikia ilgalaikį teigiamą poveikį Jūsų organizmui:

  • iš organizmo pašalina kenksmingus toksinus ir sunkiuosius metalus;
  • stiprina imuninę sistemą;
  • gerina kraujo apytaką;
  • slopina skausmą;
  • ramina nervų sistemą;
  • suteikia energijos ir gyvybingumo;
  • gerina miego kokybę;
  • gydo migreną ir kitas ligas;
  • mažina celiulitą.
Jums siūlomus pleistrus sudaro 100 proc. natūralios medžiagos: bambuko actas, bambuko derva, turmalinas, silicis, dekstrinas, chitozanas, apelsinų aliejaus ekstraktai, lokvos lapai, augalinės kilmės vitaminas C, augalinės kilmės vitaminas E, mikroelementai.

Šiuos pleistrus naudoti labai paprasta: ant kiekvienos pėdos reikia užklijuoti po pleistrą ir laikyti ne trumpiau kaip 8-12 val. Patogiausia pleistrą klijuoti prieš miegą ir nuimti ryte, prieš tai galima pakaitinti kojas šiltame vandenyje su druska tam, kad prasivertų odos poros. Po to pėdas reikia gerai nusausinti ir užklijuoti pleistrą. 10 vnt. pleistrų užteks pirmam organizmo valymo ciklui, o norint pasiekti geresnių rezultatų, rekomenduojama ciklą kartoti 2-3 kartus.


Išbandykite šią unikalią priemonę ir padėkite savo organizmui susidoroti su neigiamu aplinkos poveikiu jau dabar! Džiaugsitės pagerėjusia savijauta, energija bei puikia nuotaika.
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Kenoki Detox Gold (20vnt)
4,99 €