0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Išmaniosios svarstyklės (180kg)

Išmaniosios svarstyklės pasižymi itin greita ir lengva konfigūracija bei duomenų sinchronizavimu „Bluetooth“ ryšiu. „OKOK international“ programėlės pagalba visi svarstyklių matavimų duomenys saugiai laikomi vienoje vietoje.

Kaina: 14,99 €
Prekės aprašymas

SVASTYKLĖS SU BLUETOOTH FUNKCIJA

8 SKIRTINGŲ PARAMETRŲ MATAVIMAS (8in1) -  analitinės vonios kambario svarstyklės ne tik nurodo esamą kūno svorį ir temperatūrą kambaryje, bet net 8 skirtingus parametrus:  kūno svorį, apskaičiuoja KMI, paros kalorijų poreikį, taip pat leidžia išmatuoti raumenų masę, kūno riebalus, kūno vandenį, kaulų masę ir taip pat suteikia riebalų laipsnį vidaus organams . Vonios svarstyklės su „Bluetooth“ bus naudingos ne tik lieknejantiems žmonems, bet ir sportininkams bei visiems, kuriems ypač rūpi kūno formos linija.

BLUETOOTH - skalėje yra įmontuotas „Bluetooth“ ryšys , leidžiantis sujungti įrenginį su išmaniuoju telefonu. Tiesiog atsisiųskite nemokamą programą „OKOK international“ , kuri leis jums stebėti rezultatus ir juos interpretuoti . Atsisiuntę programą, tiesiog prijunkite telefoną su svarstyklėmis, suaktyvinkite telefone „Eiti“ ir įveskite masteli - telefonas parodys svorio rodmenis su išsamiu aprašymu.

Tvirtumas iki 180 kg - juodas, 0,3 cm storio grūdintas stiklas turi ypač didelį stiprumą - iki 180 kg ! Be to, dėka klasikinio juodo  stiklo svarstyklės atrodo elegantiškos, jos tikrai bus puikus bet kokio vonios kambario dekoro papildymas. Svarstyklės turi aiškų ekraną , leidžiantį išmatuoti  parametrus visomis apšvietimo sąlygomis. Be skalės, ekrane bus rodoma temperatūra, esanti kambaryje, taip pat akumuliatoriaus lygis.

ATMINTIS 8 ŽMONĖMS - prietaisas įsimena pagrindinius iki 8 žmonių duomenis, įskaitant amžių, svorį, ūgį ir lytį. Tai leidžia vienai šeimai naudoti vieną svorį.
SPECIFIKACIJA - spalva: juoda; leistinas svoris: iki 180 kg; maitinimas: 2x AAA (pridedamas); matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 26/26 / 2,2cm; svoris: 985g; svoris su pakuote: 1,005kg.
MATAVIMAS

Kūno svoris [kg]

KMI kūno masės indeksas

Kūno riebalų kiekis [%]

Raumenų masė [%]

Kūno vandens kiekis [%]

Visceralinis (visceralinis) kūno riebalų indeksas

Kaulų masė [kg]

BMR - dienos kalorijos

„8in1“ tikslumo analizės svarstyklės yra profesionalus prietaisas, kuris ne tik rodo svori ir temperatūrą kambaryje, bet ir kūno parametrus siunčia tiesiai i mūsų išmanujį telefoną, dėka keturių įmontuotų jutiklių ir „Bluetooth“ modulio. 


Grūdintas juodas stiklas, iš kurio padarytos „8in1“ analitinės svarstyklės, yra ypač tvirtas , todėl maksimalus leistinas matavimo svoris siekia 180 kg. Vonios ossvarstyklės su „Bluetooth“ taip pat pasižymi ypač moderniu ir patraukliu dizainu - jos tikrai bus puikus bet kokio vonios kambario dekoro papildymas. Analitinėje vonios kambario skalėje galima laikyti pagrindinius duomenis apie 8 žmones - svarstyklės atsimins jų lytį, amžių, svorį ir ūgį.


„8in1“ analitinės svarstyklės turi automatinio išjungimo funkciją, kai nenaudojamos analitinės vonios svarstyklės. Tai leidžia žymiai padidinti akumuliatoriaus veikimo laiką. Didelis ir lengvai įskaitomas skystųjų kristalų ekranas vonios kambaryje su „Bluetooth“ suteikia galimybę lengvai išmatuoti  parametrus visomis apšvietimo sąlygomis.Svarstyklės veikia su nemokama išmaniųjų telefonų programa - „OKOK international“, leidžiančia stebėti rezultatus ir juos interpretuoti .
Atsisiuntę programą išmaniajame telefone, prijunkite telefoną prie svarstyklių naudodami „ Bluetooth“ technologiją. Tiesiog ijunkite savo telefoną „Eiti“, o įrenginys automatiškai sujungs svarstykles  ir programą  sukurs išsamią duomenų analizę.


ANT-SLIP PĖDOSPo svarstyklėmis yra neslidžios kojelės, kurios neleidžia paslysti. Tai daro didelę itaką saugai , ypač kai skalę naudojame ant slidžių plytelių, pvz., Vonios kambaryje.


MATAVIMO VIENETO KEITIMO jungiklis

Galima pasirinkti 3 matavimo vienetus:  kilogramas (kg)svaras (lb)akmuo (st).

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote

Išmaniosios svarstyklės (180kg)
14,99 €