0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Ekologiškas balzamas

Ekologiškas BIO Leder balzamas

Kaina: 7,50 €
Prekės aprašymas

Ekologiškas balzamas BIO LEDER BALSAM skirtas įvairiems lygios odos gaminiams valyti, tvirtinti, atnaujinti, apsaugoti, suminkštinti ir atgaivinti. Nuo šiol odinių gaminių priežiūra bus paprasta ir efektyvi! Siūlomas balzamas pasižymi šiomis ypatybėmis:

  • sudėtis: natūralūs riebalai, aliejus, bičių vaškas;
  • bespalvis, todėl tinka visų spalvų odos priežiūrai;
  • gamintojas – Vokietija.

Šis balzamas ypač tinkamas: avalynės priežiūrai (apsaugo ją nuo vandens, sniego ir druskų poveikio, atgaivina spalvą, slepia nedidelius defektus), odinių baldų, odinių rankinių, lagaminų, odinių švarkų, kelnių, motociklininkų drabužių priežiūrai, automobilių odiniams salonams bei priekiniam prietaisų skydeliui, balnams ir kamanoms, taip pat baldų atnaujinimui (atstato išblukusias vietas, spalvą, slepia subraižymus).

Naudoti šią priemonę labai paprasta: su kempinėle, esančia pakuotėje, padenkite gaminį plonu balzamo sluoksniu, švelniai įtrinkite visą paviršių.

Pamirškite gausybę specializuotų valiklių, šveitiklių ar kitų produktų, kurie ne tik kas mėnesį ištuština piniginę, bet ir užima daug vietos spintelėse – universalios priemonės atstos visas jas, leis visus švarinimosi darbus nudirbti su malonumu.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote