0

There are no products in your cart

E-mail
Ekologiškas balzamas

Ekologiškas BIO Leder balzamas

Price: 5,50 €
Product Description

Ekologiškas balzamas BIO LEDER BALSAM skirtas įvairiems lygios odos gaminiams valyti, tvirtinti, atnaujinti, apsaugoti, suminkštinti ir atgaivinti. Nuo šiol odinių gaminių priežiūra bus paprasta ir efektyvi! Siūlomas balzamas pasižymi šiomis ypatybėmis:

  • sudėtis: natūralūs riebalai, aliejus, bičių vaškas;
  • bespalvis, todėl tinka visų spalvų odos priežiūrai;
  • gamintojas – Vokietija.

Šis balzamas ypač tinkamas: avalynės priežiūrai (apsaugo ją nuo vandens, sniego ir druskų poveikio, atgaivina spalvą, slepia nedidelius defektus), odinių baldų, odinių rankinių, lagaminų, odinių švarkų, kelnių, motociklininkų drabužių priežiūrai, automobilių odiniams salonams bei priekiniam prietaisų skydeliui, balnams ir kamanoms, taip pat baldų atnaujinimui (atstato išblukusias vietas, spalvą, slepia subraižymus).

Naudoti šią priemonę labai paprasta: su kempinėle, esančia pakuotėje, padenkite gaminį plonu balzamo sluoksniu, švelniai įtrinkite visą paviršių.

Pamirškite gausybę specializuotų valiklių, šveitiklių ar kitų produktų, kurie ne tik kas mėnesį ištuština piniginę, bet ir užima daug vietos spintelėse – universalios priemonės atstos visas jas, leis visus švarinimosi darbus nudirbti su malonumu.

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Recently viewed

Ekologiškas balzamas
5,50 €
Results 1 of 1 Show more